• کاسياس از قرعه کشي جام جهاني راضي نيست - ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
 •  

   

   

   

   

   

  کاسياس از قرعه کشي جام جهاني راضي نيست

   
   

   

  ایکر کاسیاس دروازه بان و کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا روز یکشنبه از قرعه کشی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل ابراز نارضایتی کرد.


  کاسیاس که به همراه تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازی های جام جهانی دو هزار و ده به عنوان قهرمانی جهان دست یافت، روز یکشنبه اعلام کرد قرعه ساده ای برای تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی برزیل درنیامده است.
  بر اساس قرعه کشی تیم های راه یافته به بازیهای جام جهانی برزیل که جمعه شب مراسم آن برگزار شد، تیم ملی فوتبال اسپانیا مجبور است در گروه بی این مسابقات، در اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی آینده در برزیل با رقیب خود در بازی فینال جام جهانی گذشته یعنی هلند روبرو شود.
  کاسیاس تاکید کرد:« قرعه سختی برای تیم ما درآمد. ما مجبور هستیم بازیهای جام جهانی آینده را با مصاف با تیم ملی فوتبال هلند که در بازی فینال جام جهانی گذشته رقیب ما بود، آغاز کنیم این در حالی است که نارنجی پوشان هلند در بازیهای مقدماتی جام جهانی برزیل نتایج درخشانی گرفته اند
  تیم ملی اسپانیا در اولین بازی مرحله گروهی خود در جام جهانی برزیل در تاریخ سیزدهم ژوئن سال آینده به مصاف تیم ملی هلند خواهند رفت تا بازی فینال جام جهانی دو هزار و ده برزیل در اذهان فوتبال دوستان زنده شود.
  دروازه بان تیم ملی اسپانیا گفت همان طور که رسانه ها اعلام کرده اند من از نحوه قرعه کشی جام جهانی راضی نیستم. وی با اشاره به ترکیب سیدهایی که برای قرعه کشی جام جهانی تهیه شده بود، تاکید کرد با همه این ها، این ما نیستیم که تصمیم می گیریم که چه تیم هایی و بر اساس چه معیارهایی بهتر هستند.
  دروازه بان و کاپیتان سی و دو ساله تیم ملی اسپانیا تصریح کرد:« در جام جهانی گذشته در آفریقای جنوبی، ما در بازی اول شکست خوردیم اما در ادامه راه و تا پایان این تورنمنت، تیم های بزرگی مانند آلمان و ایتالیا را شکست دادیم
  این چهارمین بار خواهد بود که کاسیاس در مرحله نهایی جام جهانی فوتبال حضور خواهد داشت. وی پیش از این در جام های جهانی دو هزار و دو، دو هزار و شش و دو هزار و ده حضور داشته است.
  به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، تیم های شیلی و استرالیا به همراه اسپانیا و هلند در گروه بی یکی از سخت ترین گروههای جام جهانی برزیل را تشکیل داده اند. تیمی که در این گروه به عنوان دومی دست یابد به احتمال زیاد در مرحله یک هشتم نهایی این بازی ها با تیم برزیل، میزبان بازی ها، روبرو خواهد شد مگر این که در این بازی ها تیم ملی برزیل نتواند آن طور که انتظار می رود، نتیجه بگیرد.

   

   

  ایکر کاسیاس -دروازه بان - تیم ملی فوتبال اسپانیا -جام جهانی 2014 برزیل - هلند