• نفرات برتر مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی - ۱۳۹۲/۰۳/۳۱
  •  

    مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي براي حضور در رقابت‌هاي جهاني 2013 كه از صبح روز پنجشنبه با شركت 89 كشتي گير در سالن شهداي هفتم تير تهران آغاز شده بود، عصر روز جمعه با مشخص شدن نفرات برتر به پايان رسيد.

    نفرات برتر مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی به شرح زير است .

    کشتی آزاد

    55 کیلوگرم: 1- حسن رحیمی (تهران) 2- یاسر حیدر قلی نژاد (گلستان) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- محسن ملکی (تهران) 5-سجاد صالح پور (کرمان) 6- حسین رحمانی (قزوین)


    60 
    کیلوگرم: 1- مسعود اسماعیل پور (مازندران) 2عباس دباغی (مازندران)  3- فرزاد جعفری (البرز) 4- حسن مرادقلی (تهران) 5سید احمد محمدی (مازندران) 6- مسعود محمودی (تهران)


    66 
    کیلوگرم: 1- میثم نصیری (اردبیل) 2- غلامرضا عبداله پور (مازندران) 3- میثم حیدری (زنجان) 4- مرتضی گودرزی (مازندران) 5- محسن جهانبخشیان (تهران)


    74 
    کیلوگرم1- عزت‌اله اکبری (مازندران) 2- سید جعفر قاسمی (مازندران) 3- حسن طهماسبی (گلستان) 4- رضا افضلی (کرمانشاه) 5مصطفی حسین خانی (تهران) 6- سجاد محمدی (قم)


    84 
    کیلوگرم: 1- اسماعیل نتجاتیجان (خراسان رضوی) 2احسان لشگری (قزوین) 3- صابر امامقلی پور (مازندران) 4- میثم مصطفی جوکار (همدان) 5- حسام مقدم (تهران) 6- نادر حامدی پور (فارس)


    96 
    کیلوگرم: 1- جعفر دلیری (کرمانشاه) 2- علیرضا گودرزی (تهران) 3- جمال میرزایی (همدان) 4- حسن رحیمی (تهران) 5- سعید امیری (کرمانشاه) 6- حامد طالبی زرین کمر (مازندران)

    120 کیلوگرم1- کمیل قاسمی (مازندران) 2- سید محمدرضا آذرشکیب (البرز) 3- فردین معصومی (گیلان) 4- سید ساجد جلالی (مرکزی) 5خشایار دهستانی (مازندران) 6- جابر صادق زاده (مازندران)

    کشتی فرنگی

    55 کیلوگرم: 1- محمد فقیری (تهران) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- ابراهیم ترنج مهرگان (خوزستان)


    60 
    کیلوگرم: 1- محمد نوربخش (تهران) 2- محسن حاجی پور (مازندران) 3- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 4- محمد سلطانی (البرز) 5امین سوری (خوزستان) 6- رضا نادری (فارس)

    66 کیلوگرم1- افشین بیابانگرد (اردبیل) 2- برومند اصلان (اردبیل) 3- ابوذر نورزاده (البرز) 4- افشین اسلامی (مازندران)


    74 
    کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- محمد سرخه نژاد (خوزستان) 3- امیرحسین مولایی (قم)


    84 
    کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- داود عابدین زاده (تهران) 3- طالب نعمت پور (لرستان) 4- مهدی محمدی (البرز) 5- مجتبی کریم فر (خوزستان) 6- علی قیطاسی (فارس)


    96 
    کیلوگرم1- مهدی علیاری (تهران) 2- سامان نوروزی (مازندران) 3- یحیی جصاص (تهران) 4- پوریا میرزا معصوم زاده (تهران)

    مسابقات وزن 120 کیلوگرم کشتی فرنگی نیز با تصمیم شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی روز 11 مردادماه برگزار خواهد شد.

    در این مسابقات از 7 وزن كشتي آزاد، 3 المپيكي اوزان 66 ، 74 و 96 كيلوگرم غايب بودند. در رقابت هاي 6 وزن كشتي فرنگي نیز، 5 المپيكي از جمله برنده 3 مدال طلا، حضور نداشتند.

     

    منبع: سایت اخبار کشتی ایران

    کلید واژه ها:

    نفرات برتر مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد فرنگی