• رقابت همزمان استاد بزرگ شطرنج با 130 شطرنج باز - ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
 •  

   

   

   

   

  رقابت همزمان استاد بزرگ شطرنج با 130 شطرنج باز

   

   

  همزمان با گرامیداشت روز دانشجو یک دوره مسابقه سیمولتانه ( همزمان ) استاد بزرگ شطرنج آقای مرتضی محجوب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری برگزار شد.
  در این مسابقه که در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری برگزار شد ، مرتضی محجوب استاد بزرگ شطرنج کشور با 130 نفر از دانشجویان ، استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی به مسابقه پرداخت .
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری هدف از برگزاری این مسابقه را افزایش شور و نشاط در دانشجویان و بالا بردن روحیه دانشجویان دانست .
  دکتر کیانوش فتحی و اجارگاه با تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت : انجام این گونه مسابقات ورزشی در راستای ترغیب هر چه بیشتر دانشجویان به ورزش و سلامت روح و بدن آنها است.
  در پایان این مسابقه که 5 ساعت به طول انجامید مرتضی محجوب استاد بزرگ و بین المللی شطرنج کشور با 110 پیروزی و 20 تساوی به پیروزی رسید .
  این استاد بزرگ شطرنج کشورمان مرداد سال 88 در رقابتی همزمان با 500 بازیکن رکورد گئورگیف بلغاری را شکست داد و با 397 پیروزی ، 90 تساوی و 13 باخت رکورددار این گونه مسابقات شطرنج شده بود که احسان قائم مقامی، استاد بزرگ شطرنج کشورمان در سال 91 طی نبرد با 604 بازیکن رکورد آن را در اختیار خود و ایران قرار داد.

  دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری - استاد بزرگ شطرنج - روز دانشجو -مرتضی محجوب