• ديه‌گو لباس تيم‌ملي کشورمان را جلوي آرژانتين مي‌پوشد؟! - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
 •  

   

   

   

   

   

  ديه‌گو لباس تيم‌ملي کشورمان را جلوي آرژانتين مي‌پوشد؟!

   
   

  مارادونا به ايران مي‌آيد
  وقتي خبر را علي کفاشيان اعلام مي‌کند بايد آن را جدي گرفت! به گفته رئيس فدراسيون فوتبال ايران، قرار است مارادونا به ايران بيايد و حتي با لباس ايران در بازي تيم‌ملي کشورمان جلوي آرژانتين در ورزشگاه حضور يابد.
  بهانه دعوت از اسطوره تکرار نشدني فوتبال آرژانتين و دنيا، مراسم رونمايي از پيراهن تيم ملي ايران در جام جهاني است.
  او پيشنهاد رسمي ازسوي مسئولان فدراسيون فوتبال ايران و شرکت آل اشپورت را دريافت کرده.
  ظاهرا توافقات اوليه نيز حاصل شده و قرار است مارادونا در ازاي دريافت 100هزار دلار به ايران بيايد و در قبال آن از تيم ملي در ديدار با آرژانتين با لباس ايران در ورزشگاه حاضر شده و حمايت کند.
  تنها نکته نگران کننده در اين زمينه اين است که شايد مارادونا حاضر به حضور با پيراهن تيم ملي ايران در ورزشگاه نشود که در اين صورت از مبلغ قرارداد او کم خواهد کرد.
  مسوولان فدراسيون فوتبال نامه رسمي به دفتر مارادونا در بوينوس آيرس پايتخت آرژانتين ارسال کرده وبصورت رسمي از اوبراي حضور در ايران دعوت و از حضورش استقبال کرده اند.
  پيراهن تيم ملي فوتبال ايران درجام جهاني 2014 برزيل از سوي شرکت آل اشپورت توليدمي شود و قرار است اواسط و يا اواخر دي ماه رونمايي شود.
  موضوع حضور مارادونا درايران چند سال قبل نيزمطرح شد اما جنبه عملي به خود نگرفت و اميد مي رود که اين بارعلاقمندان به فوتبال ايراني شاهد حضور اين چهره سرشناس جهان در کشورمان باشند.

   

   

   
  مارادونا-آرژانتين -علي کفاشيان-فدراسيون فوتبال ايران- آل اشپورت-پيراهن تيم ملي فوتبال ايران