• واکنش مربیان به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
 •  

   

   

   

   

  واکنش مربیان به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان
   
  قلعه‌نویی: نه سخت است نه آسان
  فرکی: شناخت حریفان باشد برای بعد
   

  سرمربی باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به قرعه کشی مرحله گروهی این رقابت ها واکنش نشان دادند.

   

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه‌نویی در گفت‌گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص قرعه این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 2014 و همگروهی با تیم‌های الریان قطر، الجزیره امارات و الشباب عربستان گفت: بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا انگیزه‌های خاصی برای تمام تیم‌ها دارد کیفیت خود مسابقات  روی تمامی بازیکنان و تیم‌ها تاثیرگذار است چرا که این بازی‌ها در بهترین زمین‌ها با شرایط خوب برگزاری دیدارها روبه‌رو است

  وی ادامه داد:‌ گروهی که نصیب استقلال شده نه سخت است و نه آسان، اما با توجه به اینکه گروه جدیدی برای ما محسوب می‌شود بایستی با تمام قدرت در آن به میدان برویم. تیم‌‌‌های حاضر در این بازی‌ها همگی از کلاس حرفه‌ای خاصی برخوردارند و همین موضوع سبب می‌شود انگیزه‌های متفاوتی را در این دیدارها شاهد باشیم.

  همچنین حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت‌گو با ایسنا درباره‌ گروه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فعلا تمرکزمان را روی تیم خودمان گذاشته و شناخت حریفان را برای بعد می‌گذاریم.

  حسین فرکی درباره‌ قرعه‌ فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در گروه ما تیمی به نام الفاتح عربستان حضور دارد که ناشناخته است. بیشتر نسبت به تیم‌هایی مثل الشباب و الاتحاد این کشور اطلاعات داریم. حریف دیگر ما ظاهرا در پلی‌آف مشخص می‌شود و بنیادکار ازبکستان هم با سابقه‌ای که در آسیا دارد، جزو تیم‌های خوب این قاره است.

  وی ادامه داد: اعتقادم این است که فعلا باید بیشتر روی تیم خودمان تمرکز کنیم و شناخت حریفان را در اولویت بعدی قرار دهیم. با این حال به دنبال کسب اطلاعات درباره‌ همگروه عربستانی‌مان هستیم.

  سرمربی تیم فوتبال فولاد در ادامه و در پاسخ به این سوال که با وجود این‌که تیمش در لیگ برتر دچار افت نتیجه‌گیری شده وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا چگونه خواهد بود، گفت: بازی‌های آسیایی شرایط متفاوتی با لیگ برتر دارد. ما شش هفته است که پیروز نشده‌ایم اما به جرأت می‌توانم بگویم در سه بازی آخرمان که مساوی کردیم می‌توانستیم برنده باشیم. در آن بازی‌ها همه کار کردیم جز گل زدن و این مساله ما را عقب انداخت. عملکرد تیم از نظر فنی رضایت‌بخش است اما نتیجه‌گیری ما را راضی نکرده. هرچند در بخش دفاعی بهتر از قبل کار کرده‌ایم و در سه بازی آخر عملکرد خوبی داشتیم.

  وی در پاسخ به این سوال که گل نزدن‌های تیمش او را برای نتیجه‌گیری در لیگ قهرمانان آسیا نگران نمی‌کند، گفت: گل نزدن برای هر تیمی نگران‌کننده است اما بازیکنان ما همان‌هایی هستند که در نیم‌فصل اول بهترین خط حمله‌ لیگ را تشکیل دادند و تازه در نیم‌فصل دوم آرش افشین هم به ما اضافه شده است. بنابراین باید تمرکز و دقت خود را در زدن ضربات آخر بیشتر کنیم.

  فولاد خوزستان در لیگ قهرمان آسیا 2014 با تیم‌های بنیادکار ازبکستان، الفاتح عربستان و برنده یکی از دیدارهای پلی‌آف همگروه شده است.

   

   
  قلعه‌نویی-فرکی-باشگاه های ایران -لیگ قهرمانان آسیا- استقلال- تراکتور سازی- فولاد- سپاهان