• پیشنهادهای سازمان لیگ به فدراسیون - ۱۳۹۲/۰۹/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

   
  پیشنهادهای سازمان لیگ به فدراسیون
  برگزاری مسابقات جام حذفی و لیگ
   
   

  رئیس سازمان لیگ فوتبال، در نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال پیشنهادات هیئت رئیسه سازمان لیگ جهت برگزاری مسابقات لیگ برتر و جام حذفی فصل جاری را با توجه به شرایط آماده سازی تیم ملی جهت حضوری قدرتمند در جام جهانی ارائه کرد.

   
   

  به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال، طی نامه ای به علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پیشنهادات هیات رئیسه سازمان لیگ جهت برگزاری مسابقات لیگ برتر و جام حذفی فصل جاری را با توجه به شرایط آماده سازی تیم ملی جهت حضوری قدرتمند در جام جهانی ارائه داد.دراین نامه آمده است:

  پیرو مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ و برگزاری جلسات مکرر در رابطه با هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ با روند آماده سازی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران موارد ذیل جهت استحضار ایفاد می شود:

  اهتمام جدی این سازمان انجام تعاملات لازم با کادر فنی تیم ملی و ایجاد هماهنگی لازم در راه برگزاری لیگ برتر و جام حذفی در تمرینات و مسابقات تیم ملی بوده و این امر را به عنوان یک تکلیف مبنای عمل خود قرار داده است.


  1-     با توجه به برگزاری قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2014 و از آنجا که سر مربی تیم ملی روند آماده سازی خوب برای تیم ملی را طلب نموده اند به منظور همکاری در روند فوق الذکر و ایجاد بستری مناسب برای انجام فعالیتهای آماده سازی تیم ملی و به جهت فراهم سازی شرایطی که نتایج احتمالی متوجه فدراسیون و سازمان لیگ حرفه ای نباشد برنامه های پیشنهادی زیر جهت بررسی و ابلاغ تصمیمات آن فدراسیون محترم تقدیم می گردد.

   

  الف) امکان برنامه ریزی مسابقات لیگ حرفه ای و اتمام آن تا بیست فروردین 1393 فراهم می باشد.

  ب) امکان برنامه ریزی و برگزاری مسابقات لیگ حرفه ای و حذفی با فاصله های کمتر که تا تاریخ 28 اسفند 92 مسابقات لیگ خاتمه یابد، فراهم می باشد.

   
  با توجه به موارد فوق پیشنهاد می گردد:
   

  1-     با توجه به تعیین شدن هشت تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات جام حذفی مقرر فرمایید که ادامه مسابقات جام حذفی برگزار و یا اقدام دیگری را ابلاغ می نمایید؟

  2-     با توجه به مطالب مطروحه در رابط با بازیکنان تیم ملی در همراهی تیمهای باشگاهی خود در لیگ قهرمانان آسیا 2014، تصمیم گیری در این موضوع را در اراده و صلاحیت آن فدراسیون محترم و باشگاه های ذیربط می دانیم و استدعا داریم تصمیمات نهایی را مقرر نمایید.

   

  با آروزی موفقیت برای تیم ملی فوتبال جمهموری اسلامی ایران در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل مستدعی است اوامر عالی امر به ابلاغ فرمایید.

   

  زمان مسابقات لیگ برتر - زمان جام جهانی 2014-جام حذفی-رئیس فدراسیون فوتبال-