• بازديد دبير کل کميته ملي المپيک از امکانات ورزشي کيش - ۱۳۹۲/۰۹/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

   

  بازديد دبير کل کميته ملي المپيک از امکانات ورزشي کيش

   
   

   

  دبیر کل کمیته ملی المپیک و اعضای ستاد برگزاری مسابقات غرب آسیا از امکانات ورزشی کیش بازدید کرد.
  افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت:برای سومین بار به کیش سفر کرده و به همراه روسای کمیته های برگزاری مسابقات از امکانات ورزشی کیش بازدید کردیم.
  وی افزود : مسابقات غرب آسیا هرچهارسال یک باردر شش رشته انفرادی شامل تنیس ، تنیس روی میز، اسکواش ، کاراته ، تکواندو و شمشیربازی ودو رشته تیمی بسکتبال ووالیبال ساحلی برگزار می شود و دوره چهارم این بازی ها با حضور ششصد تا هفتصد بازیکن ،مربی و روسای کمیته های ورزشی سیزده کشور غرب آسیا در کیش برگزار می شود.
  وی در بازدید از زمینهای تنیس، والیبال و اسکواش ،ضمن ابراز رضایت از امکانات ورزشی کیش گفت:جزیره کیش برای میزبانی مسابقات ورزشی غرب آسیا امکانات مناسبی دارد اما در زمینه محوطه سازی ، نصب صندلی های جدید ، سرویس های بهداشتی و رختکن بازیکنان کاستی هایی وجود دارد که باید تا قبل از آغاز این مسابقات برطرف شود.
  افشارزاده وجود امکانات مناسب ورزشی واقامتی ، نیاز نداشتن ورزشکاران خارجی به گرفتن روادید، شرایط خوب آب وهوایی و حمل ونقل آسان را از مهمترین دلایل انتخاب جزیره کیش برای میزبانی از این رقابتها عنوان کرد و گفت : برگزاری این مسابقه ها سبب خواهد شد توریسم ورزشی در کیش رشد کند.
  جلالی سرپرست معاونت ورزش و آموزش کیش نیز در خصوص تکمیل امکانات ورزشی کیش گفت: خوشبختانه با تاکید مدیر عامل سازمان منطقه آزاد عملیات فضا سازی مجموعه المپیک از هفته قبل آغاز شده و با تلاش شبانه روزی تا پانزدهم اسفند تمام امکانات ورزشی در کیش برای برگزاری مسابقات غرب آسیا آماده خواهد شد.
  چهارمین دوره مسابقات ورزشی غرب آسیا بیست و نهم فروردین تا پنجم اردیبهشت با حضور سیزده کشور به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.

   

   

  غرب آسیا-کیش -تنیس ، تنیس روی میز، اسکواش ، کاراته ، تکواندو و شمشیربازی-دو رشته تیمی بسکتبال ووالیبال ساحلی