• به جز سپاهان بقيه تيم ها با قرعه خوبي رو به رو شده اند - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
 •  

   

   

   

   

  آرژانتين براي بردن ايران در جام جهاني کار سختي خواهد داشت

   


   

  عضو هيئت مديره باشگاه استقلال گفت:قلعه نويي مربي با دانشي است و بدون شک مشکل کوچک زيبا بازي نکردن استقلال را حل خواهد کرد.

   

  حسن زماني عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در گفت و گو با فارس در خصوص قرعه کشي ليگ قهرمانان آسيا و قرعه آبي پوشان اظهار داشت: خوشبختانه به جز قرعه سپاهان تصور مي کنم بقيه تيم ها با قرعه خوبي رو به رو شده و توانايي اين را دارند که به دور بعد صعود کنند البته با توجه اينکه سال قبل ما تا يک قدمي جام پيش رفتيم امسال اميدوارم ستاره سوم را به دست بياوريم.

  وي در خصوص صحبت هاي روز گذشته آبي پوشان با قلعه نويي و اينکه يکي از دغدغه هاي بازيکنان مباحث مالي به حساب مي آيد گفت: بعد از انتخاب شدن گودرزي به عنوان وزير ورزش شخصا جلسه اي را با او داشتم و اتفاقا او بر حمايت از دو باشگاه استقلال و پرسپووليس تاکيد داشت.

  عضو هيئت مديره باشگاه استقلال افزود: گودرزي در اين نشست اعلام کرد که از هيچ کوششي براي حمايت از اين دو باشگاه دريغ نخواهد کرد و به زودي شاهد کمک هاي وزير خواهيم بود. مطمئن هستم درباره مسائل مالي مشکل خاصي نخواهيم داشت. تيم هاي بزرگ معمولا در خصوص پرداختي ها مشکل دارند اما مطالبات بازيکنان سوخت نخواهد شد.

  زماني در ادامه تاکيد کرد:من چون خودم سالها بازيکن بودم بازي مقابل کاسپين را تماشا کردم ولي مطمئن هستم قلعه نويي با دانشي و مديريتي که دارد مي تواند اين مشکل کوچک را بر طرف کند. البته برنامه ريزي ما امسال روي ليگ قهرمانان آسيا هم تدوين شده و اجازه نمي دهيم ستاره سوم از چنگمان بپرد.

  وي همچنين به انتقاد از کساني که تيم ملي را از لحاظ روحي تضعيف مي کنند پرداخت گفت:ما در يکي از گروه هاي بسيار خوب قرار گرفته ايم و من مطمئن هستم تيم ملي در شرايط خوب مي تواند با کسب 4 و يا 5 امتياز به دور دوم صعود کند. ما مي توانيم يکي از بهترين بازي ها را مقابل آرژانتين انجام دهيم و آنها براي برد مقابل ما بايد خيلي زحمت بکشند.

  زماني افزود: من تجربه 30 ساله در ورزش دارم که مي گويم تيم ما مي تواند صعود کند. اين همه نگراني براي عدم نتيجه گيري در روحيه تيم ملي اثر خواهد گذاشت. من از همه کارشناسان خواهش مي کنم که طوري صحبت کنند که همه تصور نکنند تيم ملي از پيش باخته است.ما در خيلي موارد کارهايي انجام داديم که خيلي ها تصور و پيش بيني نمي کردند. مطمئنا با جواناني که داريم مي توانيم براي اولين بار به دور دوم صعود کنيم.

   

  ليگ قهرمانان آسيا -استقلال -تيم ملي- فوتبال- جام جهانی