• شرايط و قيمت خريد بليت‌هاي جام‌جهاني - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
 •  

   

   

   

  شرايط و قيمت خريد بليت‌هاي جام‌جهاني
   
   

   

  هواداران فوتبال ايران مي‌توانند بليت‌هاي جام جهاني را به قيمت‌هاي 90، 135 و 180 دلار با مراجعه به سايت فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) خريداري کنند.

   

   

  قيمت بليت‌هاي جام جهاني فوتبال در سال 2014 به ترتيب 90، 135و 180 دلار اعلام شده که هواداران فوتبال در همه جاي دنيا مي‌توانند با مراجعه به سايت فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا(بليت بازي‌هاي مورد نظر خود را خريداري کنند. شرط‌ اصلي خريد اينترنتي بليت‌هاي جام جهاني دارا بودن کارت اعتباري بين‌المللي (Credit card) است.

  * 75
  بليت رايگان

  فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) تعداد 75 قطعه بليت بازي‌هاي ايران در جام جهاني را به صورت رايگان در اختيار فدراسيون فوتبال ايران قرار داده تا به هر صورت که صلاح مي‌داند مورد استفاده قرار دهد. به جز اين تعداد، هيچ بليت رايگان ديگري به ايران داده نمي‌شود.

  * 700
  بليت با تخفيف ، سهم ايران

  فيفا به کشورهاي صعود کرده به جام جهاني، 700 قطعه بليت با تخفيف 10 درصد داده است تا با فروش آن به قيمت اصلي کمي درآمدزايي داشته باشند. فدراسيون فوتبال که اين بليت‌ها را تحويل خواهد گرفت، برنامه خاصي براي اين بليت‌ها دارد. جامعه فوتبال، باشگاه‌ها، هيات‌هاي استاني، مربياني که از سوي فدراسيون به جام جهاني اعزام مي‌شوند تا از نکات آموزشي آن استفاده کنند و افراد ديگري از جامعه فوتبال – به صلاحديد فدراسيون – از اين 700 بليت بهره خواهند برد.

  *
  هيچ بليتي به آژانس‌هاي مسافرتي داده نشده است

  فدراسيون فوتبال ايران اعلام کرده که از بين بليت‌هاي اعطايي فيفا و 700 بليت تخفيف دار، هيچ بليتي به آژانس‌هاي مسافرتي و تورهاي گردشگري داده نشده و صرفا در اختيار فدراسيون است.

  *
  سهم هواداران هر تيم در جام جهاني هشت درصد صندلي‌هاي ورزشگاه است

  در بازي‌هاي جام جهاني هواداران هر يک از دو تيم مي‌توانند هشت درصد بليت‌هاي آن بازي را خريداري کنند. مقدار کمي سهم ميزبان است و 80 درصد باقي مانده به صورت آزاد فروخته مي‌شود.

  ظرفيت ورزشگاه‌هاي جام جهاني 45 تا 65 هزار نفر است و تورهاي گردشگري و آژانس‌هاي مسافرتي تنها مي‌توانند از اين طريق بليت خريداري کنند.

  هواداران فوتبال در ايران براي خريد بليت‌هاي فوتبال مي‌توانند به سايت اينترنتي فيفا مراجعه کنند ، ولي خريد بليت نيازمند داشتن کارت اعتباري بين‌المللي (Credit card) است.

  با توجه به مشکلاتي که در اين زمينه در ايران وجود دارد فدراسيون فوتبال ايران با ارسال نامه‌اي به فيفا درخواست کرده که راه حل آسان‌تري براي خريد بليت پيش‌روي ايراني‌ها بگذارد.

   

   

  بليت‌جام جهانیفوتبال برزیل-قيمت‌بلیط -فيفا- بلیط