• فوتبال برتر ، نشست خبري بعد از بازي سرمربيان استقلال و صبا - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
 •  

   

   

   

   

   
  فوتبال برتر ، نشست خبري بعد از بازي سرمربيان استقلال و صبا
   
   

   

  سرمربی تیم فوتبال استقلال پیروزی امروز تیمش را در برابر صبا بسیار ارزشمند دانست و گفت : اگر در پایان فصل به مقام قهرمانی برسیم این برد یکی از ارکان آن خواهد بود که توانستیم از یک سد بزرگ عبور کنیم.
  آقای قلعه نوعی در مصاحبه مطبوعاتی افزود: جو بسیار خوبی در ورزشگاه حاکم بود و هواداران دو تیم به تشویق تیم هایشان پرداختند.
  او با ابراز خوشحالی از نخستین پیروزی استقلال در قم برابر صبا گفت : صبا تیم خوبی است و نبودن چند مهره ی تاثیرگذار این تیم تاثیر بسزایی در نتیجه بازی داشت.
  امیر قلعه نوعی در مورد عملکرد داوری هم گفت: به نظر من مظفری زاده از داوران خوب آسیاست و حتی ایشان فراتر از آسیا هم هست.
  سرمربی استقلال تهران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر حل مشکلات مالی استقلال گفت: مشکلات مالی ما از سال گذشته بوده و تیم را آزار می دهد ولی از بازیکنان و کادرفنی که با وجود همه این مشکلات به خوبی وظایفشان را انجام دادند تشکر می کنم.
  سرمربی تیم فوتبال صبای قم هم پس از پایان بازی گفت: بازی را خوب شروع کردیم و بر آن مسلط بودیم، دقایقی یکی از بازیکنان ما مصدوم شد و از زمین خارج شد که همین مسئله باعث شد گل اول را دریافت کنیم.
  آقای مرفاوی در ادامه اظهار داشت: استقلال تیم بسیار خوبی است که نیمکت بسیار قوی ای هم دارد، آنها با استفاده از خلاقیت بازیکنانشان و از روی سانتر و ضربه کاشته به گل رسیدند و موفق شدند 3 امتیاز را به دست بیاورند.
  او افزود: از بازیکنانم راضی هستم که در مقابل یک تیم با تجربه خوب بازی کردند و می توانستیم با دقت بیشتر بازی را به نفع خودمان به پایان برسانیم.
  دیدار دو تیم فوتبال صبای قم و استقلال تهران از هفته ی نوزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد و استقلال در پایان با نتیجه ی 2 بر 1 صبا را شکست داد.

  استقلال-صبا- قلعه نوعی-پیروزی استقلال در قم برابر صبا