• منصوریان: نتیجه بازی با کره در رنکینگ فیفا تأثیرگذار است - ۱۳۹۲/۱۰/۰۷
 •  

   

  به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در جزیره کیش، علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی زیر 22 سال در ابتدای صحبت‌های خود در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی، زمین چمن ورزشگاه جزیره کیش را از بهترین‌ها دانست و اعلام کرد: با صحبتی که با سرمربی تیم ملی کره جنوبی داشتم وی این زمین را در قیاس با زمین‌های کره جنوبی عالی توصیف کرد و مایه فخر ماست.

  منصوریان درباره بازی فردا اظهار داشت: می‌خواهیم یک بازی حساب‌شده مقابل حریف‌مان که تیم شبیه‌سازی شده ژاپن به شمار می‌آید، ارائه دهیم و علاوه بر آزمودن تاکتیک‌های مورد نیاز نتیجه‌ای درخور نام ایران کسب کنیم چرا که نتیجه این بازی در رنکینگ فیفا تأثیرگذار است.

  وی افزود: طبق صحبت‌هایی که با آقای کی‌روش داشتیم قرار است در پایان مسابقات غرب آسیا 5 بازیکن تیم ما در تیم ملی بزرگسالان حضور داشته باشند و در صورت کسب عنوان قهرمانی این مسابقات این تعداد به 8 نفر افزایش یابد و این نگاه کی‌روش بیانگر این است که این مربی نسبت به جوانان فوتبال ایران نگاهی مثبت دارد.

   

  علیرضا منصوریان در بخشی از صحبت‌های خود در مورد شایعه انتخاب وینگادا به عنوان سرمربی تیم ملی امید گفت: این خبر در زمانی منتشر شد که بیش از اینکه اثرات مثبت داشته باشد می‌تواند اثر منفی داشته باشد و به نظر من باید اجازه داده شود تا کادر فنی و بازیکنان با تمرکز کافی برای موفقیت در فوتبال آسیا گام بردارند و انتشار اینگونه اخبار نتایج مثبتی در شرایط فعلی در پی نخواهد داشت. هدف نهایی ما ساختن یک تیم قدرتمند برای جام جهانی 2018 و 2022 است.

   

  کلید واژه ها:

  منصوریان، علیرضا منصوریان، تیم ملی، زیر 22 سال، کی‌رو،ش رنکینگ، فیفا، کره