• نتیجه شکایت از کارلوس کروش - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
 •  

   

   

   

   

  رئیس پیشین آژانس مبارزه با دوپینگ پرتغال

  شکایتش را از کروش پس گرفت

   
   

  رئیس پیشین آژانس مبارزه با دوپینگ پرتغال و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصمیم گرفتند به اختلافات چندین ساله خود پایان دهند.
  کارلوس کروش و لوئیز هورتا پس از 4 سال تصمیم به پایان دادن به اختلافات قدیمی گرفتند و با یکدیگر آشتی کردند. لوئیز هورتا همان کسی بود که سال 2010 در منصب رئیس وقت آژانس مبارزه با دوپینگ پرتغال از سرمربی فعلی تیم ملی ایران به خاطر جلوگیری از به عمل آمدن تست دوپینگ از شاگردان، شکایت کرد و پرونده قضایی علیه او تشکیل داد.
  روزنامه رکورد پرتغال در این باره نوشت که لوئیز هورتا رضایت‌نامه‌ای مبنی بر انصرافش از پیگیری پرونده کروش تقدیم سران قضایی دادگاه کوویلیای پرتغال کرده که مورد قبول آنها واقع شده است.
  این نشریه به نقل از کروش نوشته است: ممکن است من از الفاظ و عباراتی که در پرونده ذکر شده و چیزهایی مشابه آنها استفاده کرده باشم اما آن به خاطر این مسئله بود که ماموران آژانس مبارزه با دوپینگ پرتغال پیش از آنکه از سوی پزشکان این سازمان دستوری به ما ابلاغ شود به هتل محل اقامت بازیکنان آمدند و با این کار خود فشار روانی زیادی به بازیکنان من وارد کردند. به همین دلیل بود که از الفاظ و جملاتی استفاده کردم که شاید توهین‌آمیز به نظر رسیده‌اند. مشخصاً من هرگز قصد توهین به شخص لوئیز هورتا یا خانواده او را نداشتم و اگر از حرف‌هایم اینگونه برداشت شده، متاسفم.
  در همین حال «رکورد» از تصمیم لوئیز هورتا برای پایان دادن به اختلافات خود با کروش خبر داده و به نقل از او نوشته است: من توضیحات کروش را پذیرفته‌ام و در همین راستا از شکایت و پیگیری پروسه قانونی که علیه او ترتیب داده شده انصراف می‌دهم. دیگر مسئله‌ای برای شکایت از کارلوس کروش وجود ندارد.

   

   

   

   
  شکایت از کارلوس کروش-لوئیز هورتا- بخشش- پرتغال