• همه گزینه‌ها روی میز است - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
 •  

   

   

   

  همچنان برای اعلام نام سرمربی تیم ملی زمان داریم

  همه گزینه‌ها روی میز است

   

  دبیر فدراسیون وزنه‌برداری گفت: همه گزینه‌ها روی میز هستند و در حال بررسی نهایی هستیم تا به زودی نام سرمربی تیم ملی مشخص شود.

  مسعود قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس در خصوص زمان انتخاب سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: همچنان تکلیف کادرفنی مشخص نیست البته در این خصوص نگرانی نداریم و تا آغاز اردوهای تیم ملی به طور حتم سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری را انتخاب خواهیم کرد.

  وی با اعلام زمان اردو از نیمه دوم بهمن‌ماه گفت: اردوی تیم ملی نوجوانان زیرنظر حسین توکلی در جریان است و اردوی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان نیز نیمه دوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود که تا آن زمان به طور حتم تکلیف کادرفنی این دو تیم هم مشخص خواهد شد.

  قاسمی در مورد گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی یادآور شد: حساسیتی روی این زمینه وجود ندارد و در حال بررسی همه داشته‌هایمان هستیم. باز هم تأکید می‌کنم که همچنان زمان داریم و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

  دبیر فدراسیون وزنه‌برداری افزود: همه گزینه‌ها روی میز هستند و در حال بررسی نهایی هستیم تا به زودی نام سرمربی تیم ملی مشخص شود.

  وی در خصوص اینکه آیا کوروش باقری، استعفای کتبی خود را به فدراسیون ارائه کرده است یا خیر، گفت: وی چندین بار در این خصوص صحبت کرده است و حتی استعفای کتبی خود را ارائه کرده است که هنوز رضازاده در این مورد نیز تصمیم گیری نکرده است.

  قاسمی در مورد اعزام تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان تصریح کرد: تیم ملی نوجوانان اسفندماه برای حضور در قهرمانی آسیا راهی تایلند خواهد شد و تیم ملی جوانان نیز خردادماه 93 به قهرمانی جوانان جهان اعزام می‌شود. در همین زمینه قرار است به زودی 22 وزنه‌بردار جوان به اردو دعوت شوند.

  وی در پایان از موکول شدن زمان رقابت‌های قهرمانی کشور به اوایل اسفندماه به میزبانی تبریز خبر داد.

   

  وزنه‌برداری -سرمربی تیم ملی وزنه برداری-مسعود قاسمی