• ولاسکو: پیروزی سه بر صفر هدیه به روزه داران - ۱۳۹۲/۰۴/۲۲
 •  

  سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: خیلی خوشحالم که در ماه مبارک رمضان نخستین پیروزی سه بر صفر ایران در لیگ جهانی رقم خود و من این پیروزی را به روزه داران هدیه می کنم.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از بازی با آلمان افزود: قبل از بازی با بچه ها صحبت کردم که مردم آنان را دوست دارند چون با قلبشان بازی می کنند.

  وی با بیان اینکه بازیکنان ایران در تاکتیک بهتر شدند، خاطر نشان کرد: بالانس آنان نیز کم شده و نوساناتشان خیلی بهتر شده است. عامل اصلی پیروزی در برابر آلمان سرویس ایران بود که مشکلات زیادی برای حریف بوجود آورد.

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: آمار دریافتی ها خیلی خوب بود و معروف نیز امروز خیلی خوب تقسم توپ کرد.  فکر نمی کردم سه بر هیچ ببریم. بعد از پیروزی در دو ست، بازیکنان تمرکز خودشان از دست ندادند.

  وی با بیان اینکه بازیکنان ایران دیگر عادت های آسیایی را کنار گذاشتند، گفت: آنان بعد از کسب هر امتیاز جشن نمی گیرند، بازیکنان باید بعد از هر امتیاز به فکر امتیاز بعدی باشند.

  ولاسکو تاکید کرد: در لیگ جهانی باید چیزهای زیادی یاد بگیریم و گرفتیم. نه تنها ایرانیان بلکه من هم به این بازیکنان افتخار می کنم . هیچ کدام از بازیکنان در باره خستگی صحبت نکردند. در لیگ جهانی تمام تیم ها خسته می شوند، آلمان هم خسته بود. صربستان زمانی که به ایران آمد چهار هفته از کشورشان دور بودند. باید یاد بگیریم در این موافع احساسی نباشیم.

   

  تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در برابر آلمان سه بر یک به پیروزی رسید تا نخستین برد سه بر صفر خود در لیگ جهانی را نیز تجربه کند.

   

  منبع: وبسایت فدراسیون والیبال

   

  کلید واژه ها:

  ولاسکو روزه والیبال تاکتیک خولیو لیگ جهانی