• مشکلات تيم ملي ايران از نگاه يک روزنامه آرژانتيني - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
 •  

   

   

   

   

  مشکلات تيم ملي ايران از نگاه يک روزنامه آرژانتيني

   

  يک روزنامه آرژانتيني گزارش داد اردوي تيم ملي ايران در آفريقاي جنوبي و چندين ديدار دوستانه اين تيم به دليل مشکلات مالي لغو شده است.

   روزنامه آرژانتيني El Intransigente در گزارشي مدعي شد تيم ملي فوتبال ايران، يکي از رقباي آلبي‌سلسته در گروه F جام جهاني 2014 برزيل در بحراني جدي قرار دارد.
  براساس اعلام اين روزنامه ايران در حال حاضر بحران اقتصادي بدي را تجربه مي‌کند و همين موضوع روي آماده‌سازي تيم ملي اين کشور براي حضور در تورنمنت برزيل تاثير گذاشته است.
  در روزهاي اخير فدراسيون فوتبال ايران اردوي آماده‌سازي اين تيم در کشور آفريقاي جنوبي را که قرار بود در ماه آوريل 2014 برگزار شود را لغو کرد که در پي آن ديدار تدارکاتي شاگردان کي‌روش که در اين کشور قرار بود برگزار شود نيز خودبه‌خود لغو خواهد شد.
  همچنين سفر ايران به اتريش در ماه مِي براي آماده‌سازي تيم ملي در هاله‌اي از ابهام قرار دارد و در اين بين تنها برگزاري ديدار دوستانه ايران مقابل گينه در تاريخ 5 مارس 2014 (14 اسفند 1392) قطعي شده است. در اين بين شايد بازي با کويت هم به حالت تعليق درآيد.
  در ادامه اين گزارش آمده است با اين ذهنيت کارلوس کي‌روش، سرمربي ايران که طاقتش تمام شده، گفته است: صبر من هم حدي دارد!
  به اين ترتيب اگر شرايط تغييري نکند احتمال جدايي کي‌روش از تيم ملي ايران وجود دارد. با اين شرايط کار کردن براي اين مربي که ستاره آنچنان سرشناسي هم در ترکيب تيمش ندارد، دشوار خواهد بود.

   

   
  اردوي تيم ملي ايران-مشکلات مالي-آرژانتين-جام جهاني 2014 برزيل-کارلوس کي‌روش