• پيش‌درآمد فينال احتمالي - ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

  پيش‌درآمد فينال احتمالي

  بالاخره سالن بسکتبال آزادي گرم مي‌شود

   

  صحبت از نبرد مدعيان پيش از مرحله حساس پلي‌آف ليگ برتر، آن هم با ابزار ناقص است.امروز در حالي تيم بسکتبال مهرام ميزبان پتروشيمي بندرامام در هفته بيست و دوم ليگ برتر است که دو تيم نمايش اصلي قدرت خود را براي مرحله بعد و احتمالا فينال نگه داشته‌اند.

  تيم مصطفي هاشمي که در انتظار صمد نيکخواه بهرامي و حامد حدادي است، در دور رفت نتيجه را به شاگردان مهران حاتمي با حساب 80 بر 68 واگذار کرد.به نظر مي رسد پتروشيمي همين حالا هم مهره‌اي براي تکرار قهرماني‌اش کم ندارد، با اين حال اسپنسر که به صورت قرضي به ليگ چين رفته و احتمالا يک بازيکن آمريکايي که کارهاي رواديدش در حال انجام است، به اين ترکيب جنوبي‌ها اضافه خواهند شد.

  اما امروز برد مهرام با توجه به ديدار عقب افتاده و راحت پتروشيمي، اين تيم تهراني را با صدرنشين ليگ هم امتياز مي کند و از سوي ديگر برتري جنوبي‌ها تثبيت صدرنشيني و فتح دور مقدماتي رقابت‌ها بدون شکست به حساب مي‌آيد.

  در ساير ديدارهاي اين هفته ذوب‌آهن و ماهان برگزارکننده داربي اصفهان هستند.شاگردان فرزاد کوهيان در ذوب‌آهن در رده چهارم جدول قرار دارند و ماهان يک پله پايين‌تر پنجم است.اما با توجه به فاصله سه امتيازي دو تيم، حتي برد دور از ذهن ماهان هم تغييري در جدول ايجاد نمي‌کند.

  همياري زنجان هم در اين هفته ميزبان شهرداري گرگان است، زنجاني‌ها با توجه به بازي عقب افتاده و ديدار دشوار افرا از حضورشان در پلي‌آف تقريبا مطمئن هستند و در مقابل تيم حريف در واقع براي هيچ بايد بجنگد.

  استقلال قشم و نيروي زميني هم جدال قعر جدولي‌ها را برگزار مي‌کنند و هفت الماس قزوين هم در خانه ميزبان صنايع پتروشيمي است.

  همچنين در آخرين بازي هفته افراي خليج‌فارس و دانشگاه آزاد در داربي بي‌هيجان پايتخت به ميدان مي‌روند.

   

   
  بسکتبال -مهرام -پتروشيمي بندرامام- پلي‌آف ليگ برتر-فينال