• پیشخوان روزنامه های جهان - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
 •  

   

   

   

  پیشخوان روزنامه های جهان
  Daily Star
  «دیلی استار» تیتر «درست مثل بازی مقابل یک تیم در جام کنفرانس» را از قول بازیکنان فولام که با یونایتد به تساوی رسیدند روی جلد خودش برده. «ژوزه شگفت‌زده از عدالت داوری» به اعتراضش به محروم نشدن یحیی توره می‌پردازد. «نارضایتی آلاردایس در مورد مصدومیت موریسون» خبر بعدی است.

  Kicker
  «در سراشیبی» عنوانی است که در رابطه با وضعیت باشگاه هامبورگ در آستانه دیدار جام حذفی آنها برابر بایرن مونیخ روی جلد «کیکر» رفته. «بحران در هامبورگ» در همین رابطه است. کلودیو پیزارو در مصاحبه‌اش از زندگی، گلزنی‌ها و اهداف جدیدش گفته. «آیا توانایی‌های ماینتس فراتر از یک تیم میانه جدولی است؟» خبر بعدی است.

  L’Equipe
  «استادانه» عنوانی است که «اکیپ» در رابطه با قهرمانی مارتین فورکاده از فرانسه در رشته اسکی بخش دوگانه در المپیک سوچی روی جلد خودش برده. «آزار در باغ ستاره ها» به درخشش هافبک بلژیکی چلسی در هفته‌های اخیر می‌پردازد. «آیا آبی‌ها بهبود یافته‌اند؟» هم به وضعیت تیم ملی راگبی فرانسه اشاره دارد.

  Corriere dello sport
  «
  بررسی‌ها در مورد پوگبا و ویدال» به زیر ذره‌بین قرار گرفتن این دو بازیکن به خاطر عملکرد ضعیف اخیرشان اختصاص دارد. «دی لورنتیس: دوست دارم با بنیتس قهرمان بشویم»، «رم خط حمله‌اش را تغییر می‌دهد، ورود دسترو و خروج توتی» و «موراتی به توهیر: بیشتر در شهر میلان بمان» سایر خبرهای «کوریره» هستند.

  Tutto Sport
  «
  پراندلی: اسوالدو و بالوتلی باید مراقب رفتارهایشان باشند» و «ایموبیله می‌تواند به جام جهانی فکر کند» عناوین مربوط به مصاحبه پراندلی با «توتو اسپورت» هستند. «انتقاد کونته از بازیکنان: شما دارید برای یووه بازی می‌کنید» و «حالا قیمت ایموبیله 10 میلیون یورو شده» عناوین بعدی هستند.

  El Mundo Deportivo
  «
  مسی به سمت رکورد برتر می‌تازد» به فاصله دو گله او با شکستن رکورد زارا با 335 گل زده در تمامی رقابت‌ها برای بارسا اشاره دارد. در سایر خبرهای «ال موندو دپورتیوو» می‌خوانیم: «پپه، راموس و خسه یک کارت زرد تا محرومیت»، «نیمار همراه بقیه تمرین کرد» و «آرایو و مسترس نایب روسای بارتومئو شدند«.

   

  El Mundo Deportivo- Tutto Sport- Corriere dello sport- L’Equipe- Kicker - Daily Star