• جایزه 50 هزار دلاری - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
 •  

   

   

   

  جایزه 50 هزار دلاری برای جام جهانی کشتی آزاد

  غیبت آذربایجان در مسابقات

   
   

  رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد با جایزه 50 هزار دلاری برگزار می‌شود.

   

  رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد روزهای 24 و 25 اسفندماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود که مسئولان برگزاری این رقابت‌ها برای تیم‌های اول تا سوم به ترتیب جوایز 25، 15 و 10 هزار دلاری تعیین کرده‌اند.

  این مسابقات با حضور 10 تیم برتر رقابت‌های جهانی سال 2013 مجارستان برگزار خواهد شد.

  تیم‌های ایران، روسیه، آمریکا، گرجستان، اوکراین، هند، کوبا، مغولستان، ارمنستان و ترکیه به عنوان 10 تیم برتر کشتی آزاد جهان (در رده‌بندی سال 2013 مسابقات جهانی) در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

  نکته جالب توجه غیبت تیم کشتی آزاد آذربایجان در این رقابت‌ها است که در المپیک لندن با کسب 2 مدال طلا و یک برنز در کنار آمریکا بهترین نتایج را در کشتی آزاد کسب کردند. البته آذربایجان با نتایج ضعیف (تنها کسب یک مدال نقره) در مسابقات جهانی مجارستان نتوانست در جمع 10 تیم برتر قرار بگیرد.

   
   

  تیم‌های حاضر در جام‌جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند

   
   

  تیم‌های شرکت‌کننده در رقابت‌های جام‌جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند.

  رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2014 روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه سال 93 به میزبانی ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.

  بر این اساس تیم‌های ایران، روسیه، آمریکا، کره جنوبی،‌ مجارستان، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، ترکیه و فنلاند به عنوان 10 تیم برتر رقابت‌های جهانی 2013 در این مسابقات حضور خواهند داشت.

   
   

  شاگردان کی‌روش 9 خرداد با آنگولا دیدار می‌کنند

   

  تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه به مصاف آنگولا خواهد رفت.

   

  به نقل از آبولا، تیم ملی فوتبال ایران که کارلوس کی‌روش هدایت آن را بر عهده دارد 30 می (9 خرداد) در اتریش به مصاف آنگولا خواهد رفت.

  این مسابقه به منظور آمادگی تیم ملی ایران برای حضور در رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل برنامه‌ریزی شده است.

  آنگولا نیز در حال حاضر زیر نظر سرمربی جدید خود رومئو فیلمون مسیر جدیدی را دنبال می‌کند و پنجم مارس نیز به مصاف موزامبیک خواهد رفت تا شیوه بازی جدیدش را تمرین کند.

   
   

  منبع: فارس

  جام جهانی کشتی آزاد-جام جهانی کشتی فرنگی -تیمهای حاضر -کی‌روش- فوتبال