• دستیارانم ایرانی خواهند بود - ۱۳۹۲/۱۲/۰۳
 •  

   

   
   
   
   

  دستیارانم ایرانی خواهند بود

   

  مولر: در تیم ملی واترپلو به روی همه باز است

  انگیزه من و بازیکنان موجب موفقیت تیم ملی می‌شود

   
   

  گزینه نهایی هدایت تیم ملی واترپلوی ایران گفت: در تیم ملی به روی تمام مربیان و بازیکنان ایرانی باز است.

  به گزارش خبرگزاری فارس، لوتوس مولر که گزینه نهایی هدایت تیم ملی واترپلوی ایران است، درمورد شرایط همکار‌ی‌اش با فدراسیون ایران اظهار داشت: در گذشته برخی از بازیکنان شاخص ایران را می‌شناختم، اما در مجموع شناخت زیادی از واترپلوی ایران نداشتم. در چند بازی که از لیگ ایران دیده‌ام فکر می‌کنم شرایط به‌گونه‌ای هست که بتوانم با ایران همکاری کنم.

  وی با بیان اینکه انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارم، ادامه داد: دوست دارم با ایران قهرمان آسیا شوم، البته واترپلو هم ورزش است و نمی‌توان چیزی را از قبل پیش‌بینی کرد. در حال حاضر هم توافقات اولیه با فدراسیون ایران حاصل شده است و تا چند ماه دیگر اعلام می‌کنم که جایگاه واقعی واترپلوی ایران کجاست.

  مولر آلمانی با بیان اینکه در کادر فنی تیم ملی از چند مربی ایرانی استفاده خواهم کرد، گفت: استفاده از مربیان ایرانی چند دلیل دارد و مهمترینش هم استفاده از تجربه و شناخت آنها از بازیکنان ایران است. به خوبی می‌دانم که تمام مربیان ایرانی دوست دارند که تیم ملی خود کمک کنند و من هم اعلام می‌کنم که در تیم ملی به روی همه باز است.

  وی خاطرنشان کرد: اصلاً فکر نمی‌کردم که واترپلوی ایران چنین امکانات داشته باشد. مسئولان شنای ایران بسیار خوب و منطقی با من برخورد کردند که واقعا انتظار چینی برخوردی را هم نداشتم.

  گزینه نهایی هدایت تیم ملی واترپلوی ایران گفت: تلاش می‌کنم در آغاز کارم با توجه به شناختی که از بازیکنان پیدا خواهم کرد بهترین‌ها را انتخاب کنم تا بتوانیم عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم. بدون شک انگیزه من و بازیکنان تیم ملی در کنار هم موجب خواهد شد تا بهترین نتایج را با ایران کسب کنم.

   
  تیم ملی واترپلوی ایران- لوتوس مولر- قهرمان آسیا