• دعوت از ۷ پرسپولیسی و ۴ استقلالی - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
 •  

   

   

   

  دعوت از ۷ پرسپولیسی و ۴ استقلالی

  خبری از رحمتی و کریمی نیست

   

  اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی از سوی کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان اعلام شد.

   

  به گزارش  خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی از سوی کاروس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان اعلام شد.

  دروازه‌بانان:

  رحمان احمدی سپاهان، دنیل داوری برانشوایگ، علیرضا حقیقی از اسپورتینگ کویلیا، سوشا مکانی از فولاد خوزستان، حامد لک از تراکتورسازی تبریز.

  مدافعان:

  حسین ماهینی از پرسپولیس، مهرداد بیت‌آشور از ونکوور، محسن بنگر از پرسپولیس، محمد خانزاده از ذوب‌آهن، پژمان منتظری از ام الصلال، احمد آل‌نعمه از نفت تهران، سیدجلال حسینی از پرسپولیس، امیرحسین صادقی از استقلال، احسان حاج صفی از سپاهان، مهرداد جماعتی از فولاد خوزستان، مهرداد پولادی از پرسپولیس، هاشم بیک‌زاده از استقلال.

  خط میانی:

  جواد نکونام از الکویت، رضا حقیقی از پرسپولیس، بختیار رحمانی از فولاد خوزستان، علی کریمی از سپاهان، آندرانیک تیموریان از استقلال، خسرو حیدری از استقلال، مجتبی جباری از الاهلی قطر، قاسم حدادی‌فر از ذوب‌آهن اصفهان.

  خط حمله:

  پیام صادقیان از پرسپولیس، اشکان دژاگه از فولام، مسعود شجاعی از لاس پالماس، یعقوب کریمی از سپاهان، علیرضا جهانبخش از نایمخن هلند، محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس، کریم انصاری‌فرد از تراکتورسازی تبریز، رضا قوچان‌نژاد از چارلتون و رضا نوروزی از نفت تهران.

  ملی‌پوشان باید راس ساعت 16:30 روز پنجشنبه به کادر فنی تیم ملی در هتل آزادی معرفی کنند و از سوی دیگر با توجه به اینکه بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی تبریز در دیدار خارج از خانه تیم‌هایشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته‌اند، باید روز جمعه نهم اسفندماه خود را راس ساعت 16:30 به کادر فنی معرفی کنند.

  بازیکنان تیم ملی به منظور حضور در دیدار کویت و گینه به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

  به گزارش فارس، علی کریمی بازیکن تیم سپاهان و مهرداد جماعتی، رضا نوروزی و آل‌نعمه  جزو نفرات جدیدی هستند که کی‌روش برای اردوی بازی با کویت از این بازیکن دعوت به عمل آورده است.

   

   

  اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی ایران-کارلوس کی‌روش،علی کریمی-تراکتورسازی تبریز-تراکتورسازی تبریز