• دیگر باید روی جام‌ جهانی تمرکز کنیم - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
 •  

   

   

   

  دیگر باید روی جام‌ جهانی تمرکز کنیم

  برای سربلندی در برزیل باید تمرینات خوبی داشته

   

  جواد نکونام در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل کویت در مقدماتی جام ملت‌های آسیا، در مورد اینکه بازی تدارکاتی چقدر می‌تواند تیم ملی را برای جام جهانی آماده کند، گفت: به نظر من بازی تدارکاتی و بازی‌هایی که به صورت رسمی داشتیم می‌توانند به ما درس دهند و مفید هستند. به مرحله‌ای رسیدیم که باید روی جام جهانی تمرکز کنیم. به جام ملت‌ها صعود کردیم. هر بازی و تمرین می‌تواند به ما در کسب آمادگی بیشتر و اعتماد به نفس بهتر برای حضور در جام جهانی کمک کند.

  وی افزود: یک گروه قوی داریم، حضور در این بازی ها می‌تواند سرنوشت فوتبال کشور را عوض کند. باید خوب تمرین کنیم تا سربلند از جام جهانی خارج شویم.

  کاپیتان تیم ملی فوتبال در مورد اینکه تیموریان بارها در استقلال و تیم ملی بازی کرد و نبود این بازیکن در مسابقه فردا چقدر تاثیر دارد، گفت: از اتفاقی که برای تیموریان افتاد متاسف هستم. بازیکن خوبی را از دست دادیم. او دوست خوب من و یک بازیکن اثر گذار است. جانشینان باید تمام تلاش خود را انجام دهند، هر بازیکن به اندازه خودش تلاش می‌کند. تیموریان همیشه برای باشگاه و تیم ملی موثر بوده است امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورد که سلامتی از هر چیز مهمتر است.

   

  منبع :فارس

  جام‌ جهانی-برزیل-جواد نکونام-مقدماتی جام ملت‌های آسیا-تیم ملی