• اظهار نظر مربیان برزیل و کرواسی بعد از مسابقه - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
 •  

   

   

   

   

  2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند

   

  پنالتی ما درست بود

   

   
   

  سرمربی تیم فوتبال کرواسی با انتقاداز عملکرد نیشیمورا گفت که 2.5 میلیارد نفر اشتباه داور بازی در اعلام پنالتی را دیدند.

   

  کواچ پس از پایان بازی با خطاب قرار دادن نیشیمورا داور ژاپنی تیم‌های برزیل و کرواسی گفت: آقای داور! اگر فکر می‌کنی که آن صحنه پنالتی بود پس دست‌هایت را بالا ببر.

   

  وی ادامه داد: واقعاً پنالتی که داور ژاپنی مسابقه برای برزیل گرفت مسخره بود و اگر بخواهد برای ما روال به همین صورت ادامه پیدا کند در واقع ما یک سیرک خواهیم داشت.

  سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی خاطرنشان کرد: اگر واقعاً‌ آن صحنه پنالتی بوده باشد بهتر است که دیگر ما فوتبال بازی نکنیم و برویم در خانه بنشینیم و ورزش‌های دیگر انجام دهیم.

  2.5 میلیارد نفر در کره زمین دیدند که داور یک پنالتی اشتباه برای برزیل گرفت به نظر من اگر داوری نمی‌تواند در بازی‌های مهمی مثل این بازی‌ها قضاوت کند بهتر است که او را تغییر دهند و نگذارند که در جام جهانی قضاوت کند.

  وی افزود:‌ قضاوت در چنین بازی مهمی در جام جهانی و به خصوص اینکه بازی افتتاحیه بود نیاز به داور بهتری داشت و به نظرم برای این بازی افتتاحیه باید داور را تغییر می‌دادند.

   

   

  حمایت مردم سائوپائولو از تیم ملی برزیل فرازمینی بود

   

   

  سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل گفت:‌ حمایت مردم سائوپائولو از تیم ملی برزیل شگفت‌انگیز بود و نمونه آن را در هیچ کجای کره خاکی نمی‌توانید ببینید.

  به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از برزیل لوئیز فیلیپ اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در مورد عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل کرواسی گفت: بازیکنانم عالی بودند و با آرامش بازی کردند به طوری که در یک بازی حساس مثل افتتاحیه جام جهانی خوب ظاهر شدند و بازی توأم با آرامش انجام دادند که در بازی افتتاحیه جام جهانی انجام چنین کاری کار هر بازیکنی نیست اما بازیکنان من این کار را انجام دادند.

  وی ادامه داد: از هواداران تیمم تمجید می‌کنم چرا که آنها لیاقت این پیروزی را داشتند و حتی بیشتر از اینها لیاقت آنها است حمایت از تیم ملی برزیل آن هم در سائوپائولو با این وضعیت شگفت‌انگیز بود. این نوع حمایت خارج از کره خاکی بود که هیچکس حتی نمی‌تواند آن را تصور کند. البته پیش از این شایعاتی وجود داشت که مردم سائوپائولو از تیم ملی حمایت نمی‌کنند آما آنچه امروز اتفاق افتاد باعث می‌شود که کسی نتواند دیگر در مورد سائوپائولو چنین صحبتی انجام دهد.

  سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در خصوص تیم کرواسی که با 3 گل مغلوب شاگردانش شد، خاطرنشان کرد: کرواسی تیم بسیار خوبی است و بازیکنان این تیم مهارت بالایی در بازی دفاع و عقب زمین دارند و بازیکنان تیم کرواسی شایستگی زیادی دارند و می‌توانند لیاقت خودشان را در ادامه بازی‌ها نشان دهند.

  اسکولاری در پایان در مورد پنالتی که نیشی‌مورا برای بازیکنان برزیل گرفت، افزود: پنالتی که برای ما گرفته شد کاملاً درست بود.

   

   

   

   

  منبع : خبرگزاری فارس

  اظهار نظر مربیان برزیل و کرواسی بعد از مسابقه