• با آلمان بازی خیلی سختی خواهیم داشت - ۱۳۹۳/۰۶/۲۶
 •  

   

   

   

  شتباه بزرگی است، اگر بگوییم ایران در گروه آسانی قرار دارد

   

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با آلمان بازی خیلی سختی خواهیم داشت و اگر بگویند که ایران در گروه آسانی قرار دارد، اشتباه بزرگی هست.

   

  به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیش از دیدار امشب تیمش برابر آلمان اظهار اظهار داشت: امشب بازی سختی داریم. سرمربی آلمان دائم در حال تغییر ترکیب تیمش هست به طوری که هر 14 بازیکن آلمان در دور مقدماتی و مرحله دوم استفاده کرده است. همین مساله آنالیز این تیم را خیلی سخت‌تر می‌کند. گروزه وکالیبردا بهترین بازیکنان آلمان هستند. سبک بازی آلمان مثل بلژیک است، اما در سطح بالاتری بازی می‌کند و تیمی فیزیکی و قوی است. باید خیلی تاکتیکی جلوی این تیم بازی کنیم.

  وی افزود: درباره درصد شانس پیروزی ایران نمی‌توانم چیزی بگویم، اما باید با 100درصد توانمان بازی کنیم. اگر از 100در صد توانایی‌هایمان استفاده کنیم و حریف برنده شود آن وقت باید آلمان را تشویق کنیم؛ اما تیمم به حدی رسیده که باید در مسابقات پیروز شود. واقعاً اشتباه بزرگی است اگر صحبت شود یا جایی بنویسند که ما گروه آسانی داریم و راحت می‌توانیم برنده شویم.

  کواچ تصریح کرد: بعد از صعود تیم به جمع 6 تیم اول، بازیکنان انگیزه زیادی دارند. با این انگیزه اگر بازیکنان در حد اسم ایران بازی کنند می‌توانند برای هر تیمی مشکل ساز شوند

   

  منبع : فارس

  کواچ - آلمان -بازی خیلی سختی -سرمربی تیم ملی والیبال-ایران