• جدول برنامه ورزشکاران ایران در المپیک 2016 - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  •  

     

     

    برنامه کامل رقابت‌های ورزشکاران کشورمان در المپیک 2016 به شرح زیر است:
     

    شنبه 16 مرداد (6 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تیراندازی تفنگ بادی 10 متر الهه احمدی ـ نجمه خدمتی از ساعت 16 مرحله مقدماتی
    از ساعت 18 فینال
     
    تنیس روی میز
     
    انفرادی نوشاد و نیما عالمیان ـ ندا شهسواری از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان و مردان و بخشی از دور اول زنان
    از ساعت 22 دور اول زنان و مردان
    مسابقات مرحله بعدی 17 تا 21 مرداد برگزار می شود (در صورت صعود)
    دوچرخه‌سواری استقامت جاده آروین گودرزی ـ میرصمد پور سیدی ـ قادر میزبانی از ساعت 17  
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور از ساعت 16 متناسب با نتیجه روز نخست تا 21 مرداد یک روز در میان در همین ساعت برگزار می شود
    بوکس وزن 81 -  کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی
    ( احتمالا روزبهانی در یکی از روزهای 16 و 17 مرداد مسابقه خواهد داشت)
    در صورت پیروزی روزهای 20 یا 21 و 24 و 26 در این وزن مسابقه برگزار می شود
     

     

    یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تنیس روی میز
     
    انفرادی نوشاد و نیما عالمیان ـ ندا شهسواری از ساعت 2:30 دور اول مردان و دور دوم زنان
    از ساعت 16:30 تا 22 دور دوم زنان و مردان
     
    جودو وزن 66- کیلوگرم علیرضا خجسته فر از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 فینال
     
    تیراندازی تپانچه بادی 10 متر زنان گلنوش سبقت الهی از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 18:30 فینال
     
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور از ساعت 16 در صورت صعود ـ متناسب با نتیجه روز نخست تا 21 مرداد یک روز در میان در همین ساعت برگزار می شود
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی
    ( احتمالا روزبهانی در یکی از روزهای 16 و 17 مرداد مسابقه خواهد داشت)
    در صورت صعود ـ  روزهای 20 یا 21 و 24 و 26 در این وزن مسابقه برگزار می شود
     

     

    دوشنبه 18 مرداد (8 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تنیس روی میز
     
    انفرادی نوشاد و نیما عالمیان ـ ندا شهسواری از ساعت 1:30  دور سوم زنان و مردان در صورت صعود برگزار می شود
    والیبال ایران و آرژانتین   از ساعت 6:05  
    تیراندازی با کمان   زهرا نعمتی از ساعت 16:30  مرحله یک سی و دوم  و یک شانزدهم
    از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله انجام می شود 
    مسابقه اول خانم نعمتی در یکی از این سه روز است
    در صورت ادامه پیروزی ها در تاریخ های 18 و 19 و 20 مسابقه خواهد داشت
    تیراندازی 10 متر تفنگ بادی مردان پوریا نوروزیان از ساعت 16:30   مقدماتی
    از ساعت 19:30 فینال
     
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
     

     

    سه‌شنبه 19 مرداد (9 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تیراندازی تپانچه 25 متر زنان گلنوش سبقت الهی از ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت
    از ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت
    از ساعت 23 فینال
     
    جودو وزن 81- کیلوگرم سعید ملایی از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 فینال
     
    شنا 200 متر قورباغه آریا نسیمی شاد از ساعت 20:30 گروهی  
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
    تیراندازی با کمان
     
      زهرا نعمتی از ساعت 16:30  مرحله یک سی و دوم  و یک شانزدهم
    از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله انجام می شود 
    مسابقه اول خانم نعمتی در یکی از این سه روز است
    در صورت ادامه صعود ـ در تاریخ های 18 و 19 و 20 مسابقه خواهد داشت
    تنیس روی میز
     
      نوشاد و نیما عالمیان ـ ندا شهسواری از ساعت 1:30  دور سوم زنان و مردان در صورت صعود برگزار می شود
     

     


    چهارشنبه 20 مرداد (10 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    والیبال ایران و لهستان   ساعت 00:35 بامداد  
    دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی قادر میزبانی از ساعت 16  
    شمشیربازی سابر علی پاکدامن و مجتبی عابدینی از ساعت 16 مقدماتی و یک چهارم نهایی در صورت پیروزی 21 مرداد هم مسابقه خواهند داشت
    تیراندازی با کمان
     
      زهرا نعمتی از ساعت 16:30  مرحله یک سی و دوم  و یک شانزدهم
    از 18 تا 20 مرداد رقابت این دو مرحله انجام می شود 
    مسابقه اول خانم نعمتی در یکی از این سه روز است
    در صورت صعود ـ در تاریخ های 18 و 19 و 20 مسابقه خواهد داشت
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
     

     

    پنجشنبه 21 مرداد (11 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    والیبال ایران و کوبا   ساعت 17  
    جودو وزن 100 – کیلوگرم جواد محجوب از ساعت 17:30 آغاز مقدماتی
    از ساعت 22:30 فینال
     
    تیراندازی تفنگ سه وضعیت زنان مه‌لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 19:30 فینال
     
    شمشیربازی
     
        از ساعت 01:00 بامداد در صورت پیروزی در دور قبل
    تیراندازی با کمان   زهرا نعمتی از ساعت 16:30  در صورت پیروزی در دور قبل
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
     

     

    جمعه 22 مرداد (12 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    دوومیدانی پرتاب دیسک احسان حدادی و محمود صمیمی از ساعت 17 مقدماتی در صورت صعود 23 مرداد مسابقه خواهند داشت
    دوومیدانی پرتاب وزنه زنان لیلا رجبی از ساعت 17 مقدماتی  
    دوومیدانی پیاده روی حمید زوراوند از ساعت 22  
    دوومیدانی پرش طول محمد ارزنده   ممکن است مسابقه داشته باشد
    وزنه برداری دسته 85  کیلوگرم کیانوش رستمی از ساعت 19 الی 21  
    تیراندازی تفنگ دراز کش پوریا نوروزیان از ساعت 16:30  مقدماتی
    از ساعت 21 فینال
     
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی
    ( احتمالا روزبهانی در یکی از روزهای 16 و 17 مرداد مسابقه خواهد داشت)
    در صورت صعود ـ  روزهای 20 یا 21 و 24 و 26 در این وزن مسابقه برگزار می شود
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
     

     

    شنبه 23 مرداد (13 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    دوومیدانی دوی 100 متر حسن تفتیان و رضا قاسمی از ساعت 17 مقدماتی  
    دوومیدانی پرتاب دیسک احسان حدادی و محمود صمیمی از ساعت 17 در صورت صعود
    والیبال مصر و ایران   از ساعت 17  
    وزنه برداری 85 کیلو کیانوش رستمی از ساعت 2:30 -4  
    قایقرانی روئینگ تک نفره مهسا جاور متناسب با نتیجه روز اول/ از ساعت 16 قایقرانی
     

     

    یکشنبه 24 مرداد (14 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    وزنه‌برداری دسته 94 کیلوگرم سهراب مرادی – علی هاشمی از ساعت 2:30-4  
    دوومیدانی دوی 100 متر حسن تفتیان و رضا قاسمی از ساعت 4 الی 7 فینال در صورت صعود برگزار می شود
    دوومیدانی پرش طول محمد ارزنده از ساعت 4  
    تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان پوریا نوروزیان از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 20:30 فینال
     
    کشتی فرنگی وزن 59 کیلوگرم
    وزن 75  کیلوگرم
    حمید سوریان
    سعید عبدولی
    از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 23:30 فینال
     
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی در صورت صعود
     

     

    دوشنبه 25 مرداد (15 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    کشتی فرنگی وزن 85 -  کیلوگرم
    وزن 130  کیلوگرم
    حبیب اله اخلاقی
    بشیر باباجان‌زاده
    از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 23:30 فینال
     
    والیبال ایران و روسیه   از ساعت 22:30  
    وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم محمدرضا براری از ساعت 02:30 بامداد  
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی
    ( احتمالا روزبهانی در یکی از روزهای 16 و 17 مرداد مسابقه خواهد داشت)
    در صورت صعود ـ  روزهای 20 یا 21 و 24 و 26 در این وزن مسابقه برگزار می شود
     

     

    سه‌شنبه 26 مرداد (16 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    وزنه برداری دسته 105 +   کیلوگرم بهداد سلیمی  از ساعت 02:30 بامداد  
    کشتی فرنگی اوزان 66 و 98 کیلوگرم امید نوروزی و قاسم رضایی از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 23:30 فینال
     
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی در صورت صعود ـ 
     

     

    چهارشنبه 27 مرداد (17 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تکواندو وزن 58 فرزان عاشورزاده از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی
    از ساعت 03:30 بامداد فردا (27 مرداد) به وقت تهران شانس مجدد و فینال
     
    دوومیدانی پرتاب چکش کاوه موسوی و پژمان قلعه نوعی از ساعت 17 مقدماتی  
    والیبال یک چهارم نهایی      
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی در صورت صعود ـ 
     

     


    پنجشنبه 28 مرداد (18 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    تکواندو وزن 57 –  کیلوگرم زنان کیمیا علیزاده از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی
    از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال (بامداد فردا به وقت تهران )
     
    بوکس وزن 81 - کیلوگرم احسان روزبهانی از ساعت 18:30 مقدماتی در صورت صعود
    جمعه  29 مرداد (19 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    کشتی آزاد اوزان 57 و 74 کیلوگرم حسن رحیمی و حسن یزدانی از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 23:30 فینال
     
    تکواندو وزن 80 - کیلوگرم مهدی خدابخشی از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی
    از ساعت 03:30 بامداد به وقت تهران فینال
     
     

     

    شنبه 30 مرداد (20 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    کشتی آزاد اوزان 86 و 125 کیلوگرم علیرضا کریمی و کمیل قاسمی از ساعت 17:30 مقدماتی
    از ساعت 23:30 فینال
     
    تکواندو وزن 80+ کیلوگرم سجاد مردانی از ساعت 16:30 مقدماتی
    از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی
    از ساعت 3:30 تا بامداد فردا به وقت تهران فینال
     
     

     



     

    یکشنبه 31 مرداد (21 آگوست)
    رشته ورزشی ماده نام و نام خانوادگی ساعت توضیحات
    کشتی آزاد اوزان 65 و 97 کیلوگرم میثم نصیری و رضا یزدانی از ساعت 17:30 آغاز
    از ساعت 22:30 فینال
     
    دوومیدانی ماراتن محمد جعفر مرادی از ساعت 17 تا 21  
     
     
     

     

     منبعimna.ir

    کلید واژه ها:

     

    جدول ،برنامه، ورزشکاران، ایران، المپیک، 2016، ریو، برزیل