• فرهاد مجیدی پیراهن شماره 7 استقلال را برای همیشه از تن بیرون آورد - ۱۳۹۲/۰۸/۰۸
 •  

   

   

   

   

   

  فرهاد مجیدی پیراهن شماره 7  استقلال را برای همیشه از تن بیرون آورد . در هفتم آبان 1392، در اواخر بازی استقلال و مس در ورزشگاه آزادی،مجیدی با فوتبال خداحافظی کرد و به تاریخ باشگاه استقلال پیوست. 

   

  شماره 7 استقلال بعد از تعویض دقیقه 89 با نیکبخت واحدی به ناگاه پیراهن از تن کند و بعد از بوسه‌ای به صورت امیر قلعه‌نویی به سمت نقطه کرنر دوید و ...

  سایت گل - فرهاد مجیدی شماره 7 استقلال بعد از تعویض دقیقه 89 با نیکبخت واحدی به ناگاه پیراهن از تن کند و بعد از بوسه‌ای به صورت امیر قلعه‌نویی به سمت نقطه کرنر دوید و با کندن پیراهن و گذاشتن روی زمین و سپس بوسه به زدن به آن از فوتبال خداحافظی کرد.
   مجیدی در مقابل چشمان بهت‌زده همبازی‌ها و هواداران استقلال و در حالی که بازی در جریان بود تصمیم خود را عملی کرد و از فوتبال کنار کشید. مجیدی که یکی از شورانگیزترین بازیکنان استقلال در دو دهه گذشته بوده است از دیشب موضوع خداحافظی را مزمزه می‌کرد و برادرش فرزاد در روی فیسبوک و اینستاگرام خداحافظی او را تایید کرده بود اما باز مزدک میرزایی گزارشگر بازی بین دو نیمه اعلام کرد که مجیدی در تصمیمش تجدید نظر کرده است با این حال مجیدی در دقیقه 89 بازی، زمانی که تابلوی تعویض او با نیکبخت واحدی بالا رفت مجیدی بازوبند را به آندو تیموریان سپرد و سپس به سمت امیر قلعه‌نویی رفت و با بغل کردن او پیراهن آبی را از تن بیرون آورد و با بوسیدن چهار گوشه زمین در حالی که عکاس‌ها مثل مدافعان وسط سخت‌گیر سایه به سایه‌اش حرکت می‌کردند از فوتبال کنار کشید.

  این تصمیم مجیدی فضای عجیبی در ورزشگاه بوجود آورد و بسیاری از هواداران با گریه و ناباورانه به این صحنه عجیب  نگاه کردند. مجیدی که چندان هم به عکاس‌ها توجه نمی‌کرد در نهایت از سمت روبه‌روی دو آتشه‌های استقلال از کمند آنها فرار کرد و به رختکن رفت. در حالی که شاید برای هیچ کس مهم نبود که استقلال 2 امتیاز حساس را در بازی مقابل مس از دست داده است. مسابقه‌ای که اگر استقلال رحمتی را نداشت ممکن بود بازنده از آن بیرون بیاید.
   به هر حال با خداحافظی مجیدی یکی از مهمترین بازیکنان فوتبال ایران و یکی از آخرین ستاره‌های نسل دهه 70 فوتبال ایران کفش‌ها را آویخت .

   

   

  فرهاد مجیدی ، خداحافظی، استقلال