• اظهار محمود فکری در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی - ۱۳۹۲/۰۸/۰۸
 •  

   

   

  محمود فکری در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای فوتبال اظهار داشت:

   

  نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که او خداحافظی کرد، اگر ناراحتی خاصی به وجود نیامده باشد، در زمان خوبی این کار را انجام داد، او در نیم‌فصل از استقلال جدا شد و باشگاه می‌تواند بازیکن جایگزین برای او انتخاب کند و از این بابت ضرر نخواهد کرد.بازیکن سابق استقلال در مورد اینکه آیا تصمیم مجیدی برای خداحافظی در این زمان مناسب بود و آیا دیگر نمی‌توانست به فوتبالش ادامه دهد، تصریح کرد: مجیدی تصمیم گرفته که در این زمان دیگر نمی‌تواند به فوتبالش ادامه دهد، او تشخیص داده که نمی‌تواند از لحاظ بدنی و یا روحی و روانی به فوتبالش ادامه دهد، این تصمیم او به این معنا نیست که در کشور دیگری بازی کند بلکه کلا تصمیم گرفته از فوتبال کناره‌گیری کند، شاید مردم و کارشناسان فکر کنند که او بتواند به تیم کمک کند، اما باید دید خودش چه نظری دارد.

  فکری یاد آور شد: من دو سال گذشته مخالف جدایی او بودم، شاید در آن زمان استقلال ضرر کرد اما هم‌اکنون این موضوع وجود ندارد و می‌تواند باشگاه بازیکن جایگزینش را انتخاب کند. فکر نمی‌کنم برای استقلال هم مشکلی به وجود آید زیرا زمان به اندازه کافی دارد.

   

  وی در مورد اینکه آیا نحوه خداحافظی مجیدی مناسب بود و یا اینکه بهتر نبود اطلاع‌رسانی صورت می‌گرفت، گفت: اگر اطلاع‌رسانی می‌شد، بهتر بود، حالا نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده که ناگهان او تصمیم گرفته چنین اقدامی را انجام دهد. باید باشگاه و خودش در مورد این تصمیم صحبت کنند.

  محمود فکری خداحافظی فرهاد مجیدی ،استقلال