• رویانیان و خداحافظی مجیدی - ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
 •  

   

   

   

  رویانیان و خداحافظی مجیدی
   
   

  وی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی گفت: مجیدی بازیکنی توانمند، باتعصب و باغیرت بود و او در دوران فعالیتش به نظرم خدمات زیادی به تیم محبوبش کرد.

  مجیدی در بازی‌هایش مشخص بود که بسیار متعصب و باغیرت است و لباس تیمش برای او ارزش بالایی دارد. او در اواخر فوتبالش در استقلال تمام سعی و تلاشش بسیار زیبا و مثال‌زدنی بود چون می‌خواست با خاطره خوش از فوتبال برود.

  وی ادامه داد: با توجه به برخی اختلافات و موانع که پیش رویش بود او بسیار خوب همه را پشت سر می‌گذاشت و اجازه نمی‌داد کوچک‌ترین آسیبی به تیم خودش درباره مسائل مختلف بخورد. همیشه مجیدی بلد بود که فضاها را چگونه مدیریت کند و با سکوتش اجازه نمی‌داد که وارد حاشیه شود و یا کسی را وارد حاشیه کند.

  مدیرعامل قرمزپوشان ادامه داد: فوتبال ایران به فرهاد مجیدی و امثال او افتخار می‌کند. فوتبال ایران به سکوت‌های معنادار او افتخار می‌کند. او با سکوت خودش از خیلی از مسائل عبور می‌کرد و این یعنی یک رفتار حرفه‌ای، جوانمردانه و باغیرت بود. مجیدی شخصیتی بسیار ارزشمند داشت و مطمئن باشید یاد و خاطره مجیدی و شماره هفتش در خاطره‌ها می‌ماند. به نظر من خاطره مجیدی در ذهن تمام استقلالی‌ها خواهد ماند و من برای آینده فوتبالی او از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم.

   

   

   

   

  مجیدی ، فوتبال ، رویانیان ، استقلال ، پرسپولیس