• بازار :: خدمات دهنده
  • مشخصات آگهی دمپایی های ماساژور نام : علی اصغر اسماعیل پور
   استان : تهران
   پست الکترونیک :
   تلفن : 22442346 021
   تاریخ درج : 1393/06/06
   تاریخ انقضا : 1397/12/29
   آدرس : تهران، بلوار ارتش بعد از کوچه شهید ازگلی ساختمان میلاد بلوک 4 واحد 3


   این آگهی شامل تخفیف می باشد

   دمپایی های ماساژور
   دمپایی ماساژوری تن زیب یک دمپایی اسرار آمیز ماساژوری است که بر اساس دانش واعتقاد طب سنتی چین باستان تولید شده است.
   این دمپایی ها نه تنها شیک هستند بلکه ماساژور های عالی برای تقویت پاهایتان و همچنین بهبود کل بدنتان می باشند . این نوع از دمپایی بیش از 2000 سال قبل و بر اساس نظریه مرموز طب سنتی چینی( جنبش و حرکت بدن ما را می سازد ) اختراع شده است .

   بر اساس نظریه طب سنتی چینی پیر شدن بدن با پیر شدن پا ها شروع می شود ! لذا به آسانی و تنها با نگاه کردن به گامهای یک نفر می توان به سلامت یا عدم سلامت آن پی برد .اگر او اهسته و یا غیر پیوسته گام بر می دارد باید یا ضعیف و یا بیمار باشد و اگر او سریع و پیوسته قدم بر می دارد شما نمی توانید جز اینکه "این شخص سالم و سرحال است"چیز دیگری بگویید.بنا بر این وقتی افراد می خواهند بدن خود را قوی و سالم نگهدارند باید ابتدا پاهایشان را قوی وسالم نگهدارند . به همین دلیل است که پزشکان جنبش ، حرکت و تمرین های روزانه را به ما توصیه میکنند.
   در کف پا های ما 68 نقطه حساس ( مرکز بازتابی ) وجود دارند که با عملکرد ارگانهای مختلف بدن مرتبط هستند . اگر افراد حرکت کمی داشته باشند این مراکز بازتابی شروع به پیر شدن کرده و متعاقب ان سایر ارگانها و کل بدن شروع به پیر شدن می کند .
   این دمپایی ماساژوری بر اساس نظریه فوق طراحی شده است .درهر لنگه این دمپایی 81 برجستگی استوانه ای با اندازه و طول مختلف تعبیه شده است که می تواند تمام مراکز بازتابی در کف پا را تحت تاثیر قرارداده و بنابر این عملکرد تمام ارگانهای بدن را بهبود بخشد !
   این دمپایی یکی از لوازم خوب مراقبت های بهداشتی هست .وقتی شما این دمپایی ها را می پوشید در همان حال تنها با راه رفتن کف پاهای خود را هم ماساژ می دهید.
   • در رنگ های متنوع
   • از مواد بادوام و شفاف
   • مناسب برای هدیه به پدر ، مادر ،همسر، بستگانتان و دوستان !

   دستور العمل استفاده :
   1-قبل از استفاده توجه کنید که هر دو لنگه این دمپایی یکی است و چپ و راست ندارد

   2- در 3 هفته اول بیش از 5 مرتبه در روز و بیش از 30 دقیقه در هر دفعه استفاده نکنید و پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد برای ماساژ بیشتر هر چقدر که دوست دارید می توانید استفاده کنید

   3- در هفته های اول احساس سوزش در پاهای خود خواهید داشت ، لطفا به استفاده کردن ادامه دهید مطمئنا پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد از خریدتان لذت خواهید برد .

  • تماس با آگهی دهنده
  • نام :  
   پست الکترونیک/تلفن :    
   متن ارسالی :  
   ارسال 
  • آگهی های تصادفی خدمات گیرندگان